Full service leasing

Full service leasing je vlastně klasický finanční leasing ale s plným obsahem všech služeb. Mezi tyto služby většinou patří údržby a opravy vozů v celé ČR i v Evropě, pneuservis a pneumatiky, havarijní pojištění, zákonné pojištění, pojištění sedadel, připojištění čelního skla, apod.

Dále pak poplatky za dálniční známku, silniční daň, poplatek ze rádio a přihlášení vozu, non-stop asistence a odtahová služba. Mezi další služby patří náhradní vůz v případě poruchy, nehody nebo odcizení, měsíční přehled o výdajích a ujetých kilometrech a spotřeby paliva, tankovací karty a drive-set tzn.

Full service leasing online

návod k používání vozidla, informace o údržbě a řešení případných krizových situací. Také ostatní volitelné služby, reporting a slevy a další výhody. Nespornou výhodou Full service leasingu je, že leasingová společnost se stará o celkový provoz vozidla a máte zaručený pevně daný náklad na provoz vozidla.

Hodnocení článku Full service leasing: Top Články

Překlepy: dull rull tull gull vull cull ffull ull fzll fhll fjll fill fuull fll foll fukl fuol fupl fulll ful fulk fulo fulp aervice wervice eervice dervice xervice yervice sservice ervice zervice swrvice ssrvice sdrvice srrvice seervice srvice sirvice seevice sedvice sefvice setvice serrvice sevice sercice serfice sergice serbice servvice serice serwice servuce servjce servkce servoce serviice servce servyce servece servixe servide servife servive servicce servie servike servicw servics servicd servicr servicee servic servici


Vyhledávání:


Nejzajímavější: