Leasing automobilu

Leasing automobilu je formou firemního i soukromého financování při pořizování automobilů. Když si vybíráte leasing automobilu měly byste brát v úvahu finanční zázemí leasingové společnosti, cenové srovnání, doplňkové služby, pojištění leasingu a leasingový koeficient.

Nutné doklady pro vyřízení leasingu je občanský průkaz, rodný list a výpis z účtu, kam vám chodí výplata. Leasing je možné zřídit i na ojeté automobily, ovšem ten je zpravidla dražší než na nové. Existují dva druhy leasingu automobilu a to finanční a operativní leasing.

Leasing automobilu online

Hlavní rozdíl mezi těmito druhy je v tom, že u operativního leasingu nepřechází vlastnické právo na pronajímatele ale u finančního leasingu ano. Leasingová smlouva může být předčasně ukončena z několika důvodů.

Leasing automobilu zdarma

Jsou to například totální škoda u havárie, odcizení nebo ukončení leasingové smlouvy ze strany leasingové společnosti.

Hodnocení článku Leasing automobilu: Top Články

Tagy: Automobilu Prodej Katalog Obytnych Pujcovna Leasing Ridic Odpisy Aukce 2009 Zpetny Nakladnich Bez Ojetych Registru Osobnich Operativni Akontace

Překlepy: qutomobilu wutomobilu sutomobilu yutomobilu aautomobilu utomobilu eutomobilu aztomobilu ahtomobilu ajtomobilu aitomobilu auutomobilu atomobilu aotomobilu auromobilu aufomobilu augomobilu auzomobilu auttomobilu auomobilu audomobilu autimobilu autkmobilu autlmobilu autpmobilu autoomobilu autmobilu autonobilu autojobilu autokobilu autommobilu autoobilu automibilu automkbilu automlbilu autompbilu automoobilu autombilu automovilu automogilu automohilu automonilu automobbilu automoilu automobulu automobjlu automobklu automobolu automobiilu automoblu automobylu automobelu automobiku automobiou automobipu automobillu automobiu automobilz automobilh automobilj automobili automobiluu automobil automobilo


Vyhledávání:


Nejzajímavější: