Viva leasing

Viva leasing nabízí společnost VIVA, která se specializuje na poskytování takzvaně zpětného leasingu podnikatelským subjektům. Tato společnost finančně podporuje spoustu podnikatelů ve všech jejich oborech a tak jim pomáhá řešit přechodný nedostatek financích prostředků.

VIVA leasing je jedna z vedoucích společností s produktem zpětného leasingu. Zpětný leasing lze použít když vám dluží vaši odběratelé, potřebujete provozní kapitál či jiné investice. Pokud vlastníte dopravní či zemědělskou techniku, další stroje nebo jiná technologická zařízení můžete z nich zde získat hotovost.

Viva leasing online

Společnost VIVA nabízí také finanční leasing, a to na nákladní automobily, letadla, zemědělské a lesnické techniky, manipulační techniky nebo další stroje a vybavení. Společnost disponuje vlastním prodejním skladem s krytou prodejní plochou.

Hodnocení článku Viva leasing: Top Články

Tagy: Leasing Prenecham Csob Bez Odstupneho Unicredit Automobilu Zpetny Operativni Viva Lichva Podvod Www Insolvence Uver Seznam Stroju

Překlepy: civa fiva giva biva vviva iva wiva vuva vjva vkva vova viiva vva vyva veva vica vifa viga viba vivva via viwa vivq vivw vivs vivy vivaa viv vive


Vyhledávání:


Nejzajímavější: