ČSOB leasing

ČSOB leasing nabízí společnost ČSOB, která je jednou z největších leasingových společností u nás. ČSOB leasing nabízí leasingové produkty pro právnické i fyzické osoby, financování pro motocykly, osobní, užitkové i nákladní automobily, tahače a autobusy, a to jak pro nové tak i ojeté vozidla.

Nabízí tedy finanční leasing, operativní leasing a také full-service operativní leasing se spoustou doprovodných služeb. Poskytované služby mohou být například pojištění, ekonomické poradenství, daňové poradenství apod. Smlouvu o ČSOB leasingu je možné uzavřít jak přímo u prodejce automobilů, tak také na pobočce ČSOB leasing.

ČSOB leasing online

Výhodou je možnost využití různých obchodních akcí, což mohou být slevy, zabezpečení zdarma nebo QuickLease. Součástí leasingových splátek je také pojištění vozidla. Další výhodou, kterou ČSOB leasing nabízí je, rychlé a jednoduché uzavření smlouvy s minimem potřebných podkladů.

ČSOB leasing zdarma

Mimo jiné pak ČSOB leasing nabízí také klasický spotřebitelský úvěr.

Hodnocení článku ČSOB leasing: Top Články

Tagy: Leasing Prenecham Csob Bez Odstupneho Unicredit Automobilu Zpetny Operativni Viva Autobazar Www Prodej Zabaveny Auta Bazar Praha Ostrava

Překlepy: xsob dsob fsob vsob ccsob sob ksob čaob čwob čeob čdob čxob čyob čssob čob čzob čsib čskb čslb čspb čsoob čsb čsov čsog čsoh čson čsobb čso


Vyhledávání:


Nejzajímavější: