ŠkoFIN Leasing

ŠkoFIN leasing nabízí společnost Škofin, která se zaměřuje především na operativní leasing, finanční leasing a full service leasing. Dále pak nabízí klasický spotřebitelský úvěr, u kterého si můžete sami zvolit výši zálohy a dobu splácení.

Předmětem leasingu jsou pouze osobní automobily. Tato společnost poskytuje speciální nabídku leasingu na vozy značek Škoda, Audi, Seat a Volkswagen. Jiná nabídka je pak na automobily ostatních značek a na ojeté vozy. Jako doplňkové služby nabízí ŠkoFIN leasing pojištění.

ŠkoFIN Leasing online

Je to především povinné ručení a havarijní pojištění. Také máte možnost využívat aktuálních zvýhodněných nabídek, kde můžete získat zajímavé slevy. Ve spolupráci s partnerskými pojišťovnami tato společnost také nabízí pojištění platebních povinností.

ŠkoFIN Leasing zdarma

Na internetových stránkách škofin leasingu naleznete postup uzavření smlouvy a všechny potřebné dokumenty ke stažení zdarma. Dokonce si zde můžete podat žádost online.

Hodnocení článku ŠkoFIN Leasing: Top Články

Překlepy: akofin wkofin ekofin dkofin xkofin ykofin sskofin kofin zkofin šjofin šiofin šoofin šlofin šmofin škkofin šofin šcofin škifin škkfin šklfin škpfin škoofin škfin škodin škorin škotin škogin škovin škocin škoffin škoin škofun škofjn škofkn škofon škofiin škofn škofyn škofen škofib škofih škofij škofim škofinn škofi


Vyhledávání:


Nejzajímavější: